У пошуках балансу

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Як вчасно потрапили на очі недавні статті опубліковані на блозі  Starshyne Productions присвячені життєвому балансу…

balance
Якраз цей тиждень потрапляє в категорію божевільно швидких і надто переповнених подіями тижнів, які того балансу позбавляють. І хоча в природі моєї роботи за означенням закладений “мультитаскінг” і потреба займатися дуже різними речима паралельно, я досі не навчилася тримати баланс під час таких “запар”.

Знаєте, бувають такі ситуації на проектах, які досвідчені люди називають “военное время”, коли треба реально сконцетруватися на справі, щоб все склалося добре. Але за законом підлості, одночасно з “военным временем” на роботі, починаєьться “военное время” на всіх інших фронтах. Це, ніби довгий список багів, і всі найвищого пріоритету :)

Так і в мене цього тижня – купа задач по проекту, які треба закінчити/проконтролювати/підштовхнути; менторська і тренерська програми (троє менторяток і тренінг, який маю провести найближчим часом); участь в  “Ідея-Фесті” Лабораторії Ідей; необхідність спланувати сімейну подорож на вихідних; підготовка до весілля сестри; і маса незакінчених речей вдома, які висять, як гріх над душею.

Аж тут ці статті про баланс і його важливість в житті… Мабуть, основна річ, яка мене підводить – звичка переживати за все заздалегідь. Починаєш день відразу з відчуттям неспокою. А закінчуєш з відчуттям полегшення, що насправді то все виявляється не так і страшно і запущено! І питається – навіщо так хвилюватися наперед???

Недавно я познайомилася з надиво збалансованою і спокійною людинкою на ім’я Юля – наш новий “завідувач” Лабораторії Ідей. Завтра в нас конференція на пару десятків високопоставлених людей включаючи послів, ректорів і тп, і ще творчий конкурс на 50 іноземних студентів. Як завжди буває, сьогодні ще майже нічого не готово… А вона – спокійна як удав! Просто приймає конструктивні рішення, завершує завдання одне за одним.. і тим самим просто заворожує мене!!!

Хочу бути такою. Відставити зайві емоції, переживання і стреси. Балансувати між всіма P0-задачами. Просто робити свою справу і ще й  встигати насолоджуватися життям! :)

Якщо в когось є дієві ідеї як цього досягнути, то кажіть.

п.с. Ну і раджу таки перечитати статті з першого речення, особливо статтю написану Rachelle Mee-Chapman, де вона розказує про збалансованих датських людей, і чим вони відрізняються від стресо-вразливих американців.

2 коментарі до “У пошуках балансу

  1. Очевидне вирішення проблеми, яке приходить на думку – менше на себе брати обов’язків і задач.. але тоді так нецікаво стає… не вистачає драйву.
    Парадокс коротше.

  2. Ух, памятаю такі самі часи були в мене минулого року починаючи з Травня і до кінця серпня. Зранку встаєш і вйо, а ввечері лягаєш і думаєш але я крутий стільки зробив сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)