Люблю я корки..

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

..таке суперське відчуття проїжджати мимо всіх цих понурених машин, які паряться в корках і мимо автоводіїв, які, мабуть, страшенно заздрять, що вони не на велосипедах ;)

Поширюй позитив далі:

8 коментарів до “Люблю я корки..

 1. Хе-хе, це дуже класне відчуття. А особливо класно постібатися якщо в корку зустрінеш знайомого і йому так рукою помахав, типу ну що як там твій ланос в кредит :).

  Доречі ровер набагато за дорожчий за середньо статистичну машину, якщо рахувати в кілограмах. Кілограм мого ровера коштує від 70 доларів, кілограм ланоса від 10. Так що якщо хтось пантується машиною, а таких є достиь типу “в мене машина я пацан, в тебе ровер ти лох” то можна його бігом заткнути :). Перевірено ;)

 2. Лісапед – це взагалі незамінна річ для швидкого пересування по місту. Сам буває тисну на педалі. :)

 3. 2Dyak:
  егхм.. велосипедного шолома німа в мене ще.
  порадиш шось? де краще купит? Який вибирати і тп? (або якщо в тебе вже є такі інструкції десь, то лінку давай) :)

 4. о боже, шо я чую, так для початку лінки
  вибачаюсь за жорстокість але це один з найдієвіших способів http://dyak.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=31

  це так для загального розвитку
  http://dyak.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=31

  А по шолом йди в команчеро, там принаймі поміряй, походи хвилин 5 в ньому, щоб зрозуміти чи ок. Скажеш що я тобі порадив, хлопці поможуть підібрати. Шолом головне шоб був зручний, ну а для дівчат ше й гарний :).
  І раджу зробити це як най швидше. Бо шолом то перша річ якак купується після ровера. Повір впасти можна на рівному місцці, я в пятницю впав :), а я власними очима бачив як шолом рятував життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)