Прощай кухня, привіт небо! :)

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Завершився березень, а з ним і мій місяць кулінарії. Я спробувала, звісно, не все, що планувала, але таки багато нових страв. Про деякі з них (які я не забула зафоткати) можете почитати на окремій сторіночці. Особлива подяка всім, хто ділився рецептами і підтримував мене в моїх планах (татик мені навіть цілу енциклопедію рецептів подарував!).
Цілком можливо, що мій список Happy Cooking 2009 буде і далі поповнюватись новими рецептами і фотографіями –  ну не перестанемо ж ми їсти! :)) ..та й голандський рецепт Coen-а ще треба cпробувати.

А от місяць квітень я вирішила присвятити небу і вивченню астрономії – треба навчитися користуватися своїм новеньким телескопом. План приблизно такий:

а. Навчитися вставати раніше (десь в 7й, мабуть);
б. Почитувати відповідну літературу кожного ранку;
в. Ну і зрештою, здійснити хоч декілька нічних вилазок у пошуках зірок, туманностей, і всього такого.

Не знаю наскільки ці плани співпадуть з планами мого коханого мотоцикліста, судячи зі всього, він  збирається коротати вечори на колесах… А ще з моїми наполеонськими планами на роботі… І з підготовкою до травневого фестивалю креативу Лабораторії ідей…  Спробую, як завжди, поєднати все й одразу!!! :)

p.s. Шукала ілюстрацію до цього посту, і зрозуміла, що не може бути кращого варіанту, ніж недавня фотографія зоряного неба від filin-a (клацніть, щоб збільшити!):

zori

7 коментарів до “Прощай кухня, привіт небо! :)

 1. Таке питання ти ще малюш час відчасу?

  Виходить що після кожного місяця якоїсь діяльності ця діяльність затримується в тобі на завжди.

  А користі з того всього думаю взагалі повно.

  Якщо в космосі знайдеш якусь не виявлену зірку, зможеш чоловікові подарувати на валентина :)

 2. Так, це принцип мого хорошого друга і одногрупника Санька, пригадую коли в нас були завали в універі і зі всіх предметів треба було щось терміново здавати, він завжди казав: “Головне все робити по черзі” і так і робив – декілька днів виділяв на один предмет (абсолютно забиваючи на інший), потім на наступний і так далі. І врезультаті все в нього було зроблено.

  А я завжди все робила накупу і виходило гірше + недосипала + переживала за все відразу :)

  А тепер пробую ПОСТУПОВО здійснювати свої задуми. :)

 3. бажаю тобі успіху в цьому місяці досліджень. Я можливо ще робитиму фотографії. бо в мене цей місяць – місяць підготовки до перегонів. Такшо в горахя частенько буду.

  і дякую за піар =)
  а на твій телеском можна приєднувати фотокамеру?
  чи є там якісь насдки чи перехідники під ніконівськи байонет наприклад?

 4. ні, я так розумію кріплення треба додатково купувати для фотика. але взагалі, можна :)

  ..я б для початку очима там щось розрізнила.. а вже далі буде видно! :)

 5. Можна буде організувати похід в обсерваторію в брюховичах, там стоїть лазерний телескоп з дзеркалом діаметром 1м. Якщо вас з чоловіком зацікавить, відпиши на мило або в скайп. Візьмеш в Діми. :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)