Хітпарад квітневих приколів

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Цього року перше квітня насправді видалось багатим на жарти :)
Ось мій хітпарад “розводів”, в яких я взяла участь.

4. Ніби-то хакнутий сайт Vedeney-a – підступний Женя вивісив на сайті повідомлення від злого хакера… і я свято повірила, що сталася така біда.. ще подумала – “гірко мабуть тепер Vedene-ю, він же в нас експерт по секюріті..“, аж через декілька секунд доперла що це жарт! :)

3. Негайно переіменувати My Documents! – на цей раз жартували по-серйозному. Наш любий Help Desk розіслав на всі офіси України та Білорусії інструкцію терміново перевірити свої My Documents, видалити звідти всі особисті файли, так як стандартні папки ніби-то будуть перевірятися зовнішніми аудиторами і вважаються інтелектуальною власністю компанії. Більше того, Help Desk попросив переіменувати папку My Documents, вказавши там ім’я компанії. В тексті листа був леееедь помітний лінк на “policy document”, в якому великими буквами писало “З першим квітня!” :)
Як не дивно, на цей прикол повелося досить  багато людей, у відповідь було надіслано пару сотень підтверджень, що інструкції виконано! :) :) :)

2. Діставучий флешмоб “тебе шукав Енді” – є в нас на роботі один серйозний манагер з ніком Andy, який опікується великою кількістю проектів нашого офісу, в тому числі є і моїм порадником-супервайзером. А ще є – веселий sales-guy Юра, який придумав подвійний жарт – всім людям зі своєї кімнати по черзі сказав, що їх шукав Енді. Треба сказати, що ситуація вельми правдоподібна – Енді часто когось чомусь шукає. Тому повелися ВСІ!!! ..ну і радості самого манагера теж не було меж, коли до нього почали дзвонити/писати/підходити “всі кому не лінь” :)

1. Акція лояльності серед клієнтів GFCПерше місце цьому приколу – він мене потішив найбільше! (мабуть, тому, що розігрували не мене :)). Це розіграш, який я влаштувала для мого чоловіка. Один з моїх співробітників передзвонив до нього, представився працівником мережі заправних станцій GFC, і повідомив, що мій коханий виграв один з призів в рамках програми лояльності – паливну картку на 20 літрів бензину А-95 super. Правдоподібності розіграшу додала фактична підготовка – я попередньо записала номер нашої дисконтної картки GFC,  вказала точну адресу розміщення нашої улюбленої заправки, та інші деталі. Ну, і звісно, неперевершена гра “представника GFC” Діми – зробила своє діло. ПОПАВСЯ!!! :)))

Між іншим, їду оце додому своїм ходом і не знаю – ходив він вже забирати свій приз чи ні… гггг…

gfc

А як ви провели день сміху? :)

оновлення 2.04: Мій чоловік виявився не таким і довірливим – перед тим, як їхати на заправку передзвонив в сервісну службу GFC і дізнався що ніякої акції з призами нема! Ех..  :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)