Проект 365 – тиждень 10й

Оприлюднено Оприлюднено в Проект 365

Ювілейний десятий тиждень.

Переїзд на роботі. Зміни – це так по-весняному! І хоч ми з командою дуже звикли до попередньої кімнатки (в якій на жаль протікав дах..), нова теж прикольна.

0302

Подорож літаком до Києва (вперше). Якихось 50 хвилин в повітрі і ти там! А коштує на WizzAir – стільки ж, або й менше ніж квиток на поїзд (купе) ..На жаль не встигла сфотографувати нічну столицю з літака – незабутньо!

0304

Виставка “Мотобайк 2009” . Мені найбільше сподобався такий триколісний девайс (уявляю якими поглядами проводжають щасливих власників такого чуда перехожі… :)):

0305

Каток на Майдані Незалежності. Пригадую, як декілька років тому ми каталися на ковзанах під відкритим небом в Стокгольмі і це здавалося чимось неймовірним… Тепер і наша столиця не пасе задніх! :)

0305-2

Витинанки з картопельки :) Цікаво, чи продають такі-ось свердлики тепер? Цей – позичений в мами, “сделано в советском союзе” :)

0306

Прем’єра нашого кальяну (друзі подарували). Висновок – не купуйте вугілля для кальяну в таблетках!!! Воно синтетичне і несмачне :(

0307

Восьме березня в переважно жіночому колективі – на лижах. Людей на Буковелі виявилося не так і багато, а сніг – просто чудо. Відкаталися суперсько!

0308

Проект 365 – це спроба зробити відбиток цілого року життя, склавши докупки по одній фотографії кожного дня року. Сподіваюся, вкінці 2009 в мене вийде непогана різнокольорова історія! :)

2 коментарі до “Проект 365 – тиждень 10й

  1. а ми з братом на буковелі в суботу були =) (я перший раз на лижах за останні 3 роки)
    спочатку був дощ. а потім вже нападав той сніг! ))
    справді круто!

  2. Ми чесно кажучи, не збиралися їхати, думали буде дуже багато людей, плюс погода… але в суботу пізно ввечері, після пива і кальяну вирішили – що їхати НАДА.. такий собі експромт. Поспали дві годинки і в третій ранку встали збиратися на лижі :D

    і не пожаліли!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)