Побувала в космосі!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

imax

Хочу поділитися своїми враження від відвідин ЗD кінотеатру IMAX У Києві, який відкрили вкінця вересня минулого року. Ми ходили на документальний фільм “Космічна станція”, відзнятий спеціальною камерою на Землі та у відкритому космосі.

Якщо одним словом, то я б сказала: ВРАЖАЮЧЕ!

Відчуття під час перегляду абсолютно відрізняються від звичайного “плоского” кінотеатру.

Не буду вдаватися в деталі самої технології IMAX (бо й сама їх не знаю :)), лише два слова про формування 3D зображення: насправді, на екран проектується 2 плоскі зображення з певним зміщенням, але коли дивишся на них через спеціальні окуляри, то виходить об’ємна картинка, за рахунок різної поляризації світла, щось таке.

І тепер уявіть, сидите в кінотеатрі, одягаєте окуляри, і раптом, прямо перед вашим носом з’являється зображення! Не десь там, на екрані, а просто перед вами! (в такому кінотеатрі вже нікому не вдасться заступити вам екран :)) причому таке реальне, що здається, що ви самі є частинкою фільму.

Сам фільм “Космічна станція” взагалі починається з того, що ви у відкритому космосі, пересуваєтесь по поверхні космічного корабля, бачите свої руки в натуральну величину, і здається, що все це насправді. Під ногами – планета Земля у всій своїй красі, а за спиною – чорнота відкритого космосу.

Треба сказати, що фільм про космос чи не найкраще підходить для того, щоб дивитися його в ЗD. Коли бачиш ці всі кадри в невагомості, де люди і предмети плавають в абсолютно довільних положеннях, або космічну станцію, яка мирно пропливає ПІД планетою, то про яке 2D може йтись? :)

Запам’яталися кадри запуску ракети в Байконурі, коли вся пилюка і каміння з-під ракети летіли в очі з страшенним гуркотом – було навіть трохи страшно :) Були і веселі моменти, коли космонавти один одному передавали жінку, жонглювали мандаринками або плавали як тюлені всередині космічного корабля.

Одним словом, є як мінімум дві причини чому на цей фільм варто сходити: 1. Відчути що таке 3D фільм впринципі; 2. Дізнатися багато цікавого про космос і як там живеться звичайним людям!

Так що хто збирається до Києва, рекомендую обов’язково додати цей пункт в програму!!
Ціна квитка – 50 грн.
Більше інформації про кінотеатр тут: http://imax-cinema.com.ua.

4 коментарі до “Побувала в космосі!

  1. та є пару 3D фільмів (напр. крім космосу ще про підводний світ є), нові мультики 3Dшні можна там дивитися, деякі звичайні фільми мають кусочки переведені в той ІМАХ формат (напр. останній Бетмен)

    а взагалі, щоб дивитися фільм в ЗD його мають знімати тою спец.камерою.. просто “перевести” в інший формат неможливо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)