Що подарувати на день Валентина?

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Приймаю естафетну паличку від letrodectus в обговоренні можливих подарунків до дня святого Валентина.

love
Чесно кажучи, я ще не знаю що спрезентую своєму кохасику, але можу сказати таке: головне навіть не сам подарунок, головне – проявлена увага і любов (саме тому таку велику цінність мають речі зроблені своїми руками).

Дуже важливо, щоб подарунок був персональним, тобто таким, який ви б не змогли подарувати комусь іншому, а лише конкретно цій людині. І йдеться не обов’язково про “кружку з вашою фотографією”, йдеться про історію вашого подарунка.  Може це річ, яка викличе в коханої людини певні хороші спогади з вашого спільного минулого. Або річ, про яку ваша половинка давно мріяла. Або частина певної традиції вашої пари.
Саме тому я не можу дати конкретну пораду – що подарувати – адже кожна закохана пара особлива і має свої таємниці, свої історії і свої вподобання.
В будь-якому випадку, бажано – все таки підготуватися до свята заздалегідь, щоб не купляти в останню хвилину “аби-що” тільки б з сердечками :)

А ще ваш подарунок може бути взагалі нематеріальним. Спробуйте підготувати коханому(коханій) приємний сюрприз: Приходить на роботу – а там вже чекає велика валентинка на робочому столі; прокидається зранку – а навколо все в надувних кульках; виглядає з вікна – а асфальт розмальований в її/його честь.

A можна взагалі цілий сценарій вигадати: в холодильнику кохана знаходить записку “файл ListenThis.avi на твоєму Desktop-i!“; запускає файл – а там відеопослання з привітанням і підказкою “іди за червоною ниткою!“; тільки тепер вона помічає червону нитку, що біжить по підлозі до дверей, одягається і іде за нею надвір, а за рогом будинку її чекає розкішний букет квітів з черговою підказкою або картою з позначеним рестораном, де ви зустрінетесь ввечері. З власного досвіду знаю, що такі “подарунки” – просто “рвуть” від щастя! :)

Ну і ніхто не відміняв ще серенади, викрадення, зустріч сходу сонця та інші безумні вчинки, на які здатні лише закохані :)

Суть в тому, щоб зробити день Валентина особливим, показати на що ви здатні заради своєї половинки.
А тут вже фантазії меж немає! :)  Сподіваюся мої поради надихнуть вас на шось абсолютно особливе і неймовірне!!!

Фантазуйте, дивуйте своїх коханих і будьте щасливими! :)

p.s. В мене, на жаль, не так багато знайомих блогерів, тому не знаю кому передавати естафетну паличку далі. Натомість заохочую всіх читачів блогу розповісти в коментарях про найоригінальніші, найромантичніші подарунки та сюрпризи, які ви отримували чи дарували в своєму житті! І який день Валентина вам запам’ятався найбільше :)

4 коментарі до “Що подарувати на день Валентина?

 1. До теми дня – іронічна стаття “10 причин ненавидіти день Валентина” – http://lifestyle.msn.com/relationships/articlemcmatch.aspx?cp-documentid=17107318&gt1=32023

  Найбільше заперло:
  “7. We don’t need another stuffed teddy bear holding a heart or a cheap box of “guess the mystery filling” chocolates, thanks.”

  Це якраз щодо подарунків куплених в останню хвилину в супермаркеті :)

 2. Угу, подарунок пудово маэ бути персональним.
  Щось таке про що людина мріяла, але завжди не наважувалась замутити :)
  Я вже вроді придумав що подарую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)