Що цікавого в Києві? :)

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

kyivНаступного тижня ми думаємо з’їздити на вихідні до Києва. Вже давно там не були, та й на Валентина (хоча ми і не є фанатиками цього свята) хотілося кудись чкурнути.

В попередні плани входить прогулянка столицею, можливо відвідини 3D кінотеатру IMAX, вечеря в якому-небудь тихому місці з живою музикою.

Хотілося б до порядку денного додати ще двійко-трійко цікавих пунктів.
Так от, питання в зал – що цікавого є в Києві? :)
Що варто побачити, куди сходити, що покуштувати і тп.

Наперед дякую за поради! :)

5 коментарів до “Що цікавого в Києві? :)

  1. Ми любимо гуляти старим Києвом з фотиком. Це куди цікавіше, особливо якщо у Вас вже є пара, за попсові валентинівські? фестивалі. Є так багато цікавих місцин, якщо з погодою пощастить, можна вийти з будь-якого метро від Арсенальної до Універу, від Кловської до Лук”янівської, від Контрактової до палацу Україна, та пірнути в бічні вулички. Відразу скажу, що місць з живою музикою зараз вже не підкажу, а от щодо місць прогулянок, можна зазирнути сюди (Поділ) http://narodna.pravda.com.ua/photos/476a618020e29/ чи сюди http://narodna.pravda.com.ua/photos/48331a2dee56e/ або сюди (Воздвиженка) http://narodna.pravda.com.ua/photos/483b05c923946/

  2. Точно! Треба буде на Андріївський узвіз обов’язково зайти. Заодно можна собі якусь цікавинку додому знайти. А погода по-ідеї має бути хороша, майже весняна (все як бабак напрогнозував :В), сподіваюся нагуляємось.

    ..А ще є ідея в арт-галерею Пінчука піти, наслухані а ніколи не були..

  3. Тоді як підете на Андрієвський, зазирніть не лише на Воздвиженку, а й, якщо під ногами не буде месива – заберіться на Замкову гору – звідти така панорама відкривається! Сходи туди є з Андрієвського. Тільки взуття готуйте негламурне, а то важко буде :)

  4. До речі, і фотки потім сюди давайте! :) Нумо хорошим ділитися з добрими людьми :) Хай всім так кортить :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)