Перекваліфікація – ось вихід!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Все частіше навколо чути: “криза”, “скорочення персоналу”, “безробіття”…

То що ж робити, коли вас скоротили і знайти нову роботу за фахом, практично, неможливо?
Однозначно – НЕ розкисати! А натомість треба згадати про всі свої приховані таланти і можливості, і зайнятися альтернативною діяльністю.

Так, як зробила одна з моїх хороших співробітниць, що потрапила під скорочення. Замість того щоб переживати, бідкатись і нарікати на свою долю, Марічка вирішила зайнятися тим, що вміє так само добре, як і працювати з людьми (Марічка працювала в нас рекрутером): в’язати речі на замовлення.

Чесно кажучи, спочатку ця ідея викликала в мене посмішку, але потім я подумала – “а чому б і ні?”. Насправді, навколо так багато людей, які досі не мають прикольного теплого шарфа, шапочки, чи светрика! :)

1

21

3

Я знімаю шапку перед оптимізмом і енергією Марічки.

І заохочую всіх замовити собі щось тепленьке – і вам згодиться за теперішніх морозів, і підтримаєте добре починання доброї людини! :)

Дзвоніть Марічці: 8 050 673 95 24
А також пишіть в ICQ: 208851569 і Skype: shcherban.mariya

Орієнтовні ціни: шапочка + шарфик (довгий) – біля 170 грн; светрик – 250-300 грн (залежно від ниток).

9 коментарів до “Перекваліфікація – ось вихід!

 1. 2letrodectus: Було б прикольно! Дай знати яку ще інформацію потрібно для оголошення на твоєму сайті?

  2svetka: Я думаю можна щось придумати! :)
  Дзони Марічці на телефон, і про все домовитесь! :)

 2. хай може сама напише текст – типу як її власна історія як вирбатися з кризи і перекваліфікуватися і в результаті цієї перекваліфікації фай опише те чим вона почала займатися – дасть пару фоток, ціни і контакти.
  e-mail мій маєш :)

 3. Привіт! Чесно кажучи я зворушена, я не сподівалась що все так піде :-). Но від такого повороту подій появляється бажання творити і творити. Дякую всім за підтримку мені дуже приємно що мої вироби зподобались. І також за бажання допомогти з рекламою. Хто має бажання замовити речі, або просто поспілкуватись, можливо хтось також має якесь хоббі, яке хоче втілити і поспілкуватись на цю тему – пишіть в аську, скайп, дзвоніть на телефон. Я на звязку. Буду дуже рада спілкуванні :-)

 4. Я також так думаю, що цей час це можливість зайнятись тим що подобається.
  Є такий дуже відомий дядько Кен Роквел, він казав, що день коли він звільнився з рооти був одним з найкращих днів в його житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)