Дивна штука – натхнення

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Одна з дивних, майже невловимих речей, від яких так багато залежить – натхнення. Чи муза, як вислювиться хтось інший.

Ось натхнення є, і в тобі ніби спрацьовує якась додаткова батарея; під руками все кипить, на одному подиху крутишся цілий день; хочеться щось творити, змінювати, пропонувати, реалізовувати..

А в інший день натхнення нема, і навіть найпростіші завдання, які ти зазвичай виконуєш без проблем, стають нескінченно довгою мукою. Ледь-ледь досиджуєш до кінця робочого дня, яка там ініціатива та енергія.. [От як сьогодні]

І все завдяки примарному натхненню, чи його відсутності.

Треба було б придумати якусь науку керування натхненням, з різними там правилами, “бест практісами” для забезпечення максимального відсотку натхненних днів.. :) [cкорочено – ВНД]
І ще придумати прилад музо-мір [скорочено ММ], щоб допускати до роботи лише тих працівників, в яких все ок з натхенням [ММtest=passed], щоб часом з депресняку не наробили нічого поганого! :) А хто не проходить перевірку – в музо-тренажерний зал [МТЗ! як моторно-тракторний завод :)] От тільки чим його обладнати? – в кожного ж свої методи “зарядки”..

Якось, ще в студентські часи, я вирішила зібрати довгий перелік речей, які безвідмовно “посміхають” і заряджають мене і моїх друзів. Врезультаті, вийшов повний капусняк, від звичних “добра музика”, “мій кіт”, “сонечко” і до несподіваних варіантів “желе” чи “теплі булочки”. Шкода той оригінальний список не зберігся..

Може зробимо наш вклад в (тільки поки-що) неіснуючу науку, і складемо новий список методів підзарядки натхненням? Чекаю на ваші відгуки.

І бажаю вам захмарного ВНД, щоб ММ завжди показував зелене світло, і МТЗ не знадобився! :)

p.s. Шукала підходяший малюнок до теми і натрапила на абсолютно безподобний постер на despair.com:

p.p.s.  Після п’яти хвилин перегляду, додаю сайт despair.com до нашого списку!!! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)