Здайте в оренду комп'тер – допоможіть здійснити мрію! :)

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Гру GTA4 (Grand Theft Auto) мій чоловік чекав ще з осені – “Це буде мега!” – уявляв як гасатиме по Liberty City і виконуватиме круті ганстерські місії. І ось, нарешті, довгоджанна гра вже в продажі – не задумуючись, замовив на петровці,  ось вже повідомлення про посилку прийшло, з третього разу вистояли довжелезну чергу з пенсіонерів на пошті і омріяна коробочка вже в нас.

gta4

Ледь дочекавшись до кінця робочого дня, і “від корочки до короки” зачитавши паперові додаткові матеріали з мапами і умовними позначеннями, мій коханий примчав додому і розпочав інсталяцію.  Комп було торжественно підключено до нашого великого телевізора (замість монітору), скачали третій сервіс пак, останній дот-нет і все таке. Заінсталювали гру, ввели ключ активації. Здається все – бери, запускай і грай.

…але облом прийшов, як завжди, несподівано. Стандартний віндозний меседж про невідому системну помилку, спричинену аплікухою – і всі надії зламані.

….ще година пішла на хаки, спроби і дебаги в намаганні змусити кляту гру запуститись… та зрештою винесено вирок – нічого не вийде.. наш процесор не канає, нема підтримки SSE2….

Звичайно, він передчував, що гра буде тупити, що прийдеться повідключати всі графічні ефекти, але щоб таке??!! Тільки не ПРОЦЕСОР!!!…Де взяти проецсор з підтримкою SSE2, та ще й такий, щоб підійшов до нашої допотопної материнки?.. А якщо міняти материнську плату – до те знайти таку, щоб роз’єми під все інше підходили…

Мабуть найпростішим виходом була б покупка нового компа. ..Ну ніяк не запланованого в нашому сімейному бюджеті на найближці місяці.. Коротше, мрія розбита, надії пішли спати і чекати на можливість побавитися доведеться ще довго.

…Хоча, існує ще один варіант який би врятував ситуацію: от якби знайшовся доброволець, готовий позичити свій комп на пару тижнів :) :) :) – це, звичайно, малоймовірно, але варіант!

Тому публікую мінімальні вимоги до системи, і якщо в когось раптом вдома лежить така, тимчасово нікому не потрібна машина – то можна було б говорити про умови оренди ;)!

 • Рекомендований процесор: Intel Core 2 Duo з тактовою частотою 1,8 ГГц або AMD Athlon X2 64 з тактовою частотою 2.4 ГГц (або інший, тільки щоб підтримував SSE2)
 • Відеокарта NVIDIA 7900 або ATI X1900с з 256 Мб відеопам’яті;
 • 1.5 Гб оперативної пам’яті;
 • 16 Гб вільного місця на жорсткому диску.

ОНОВЛЕННЯ 23.01:
Як я і передбачала, надовго нашого терпіння не вистачило :)
І вже вчора в нас з’явилися нові комплектуючі… Так що оголошення можна вважати неактуальним! :)

10 коментарів до “Здайте в оренду комп'тер – допоможіть здійснити мрію! :)

 1. ну по-перше ліцензійна версія має гарантовано хорошу локалізацію, а крякнуті переважно обрубані. до того ж технології захисту софта просунулись настільки, що скачати не завжди вдасться.

  та й зрештою треба ж колись ставати цивілізованими і припиняти використовувати піратський софт ;)

  …енівей проблема зараз навіть не в цьому…

 2. ой – що ви розумієте в ковбасних обрізках…. головне знати де шукати ;)
  а щодо проблеми – то спершу дрова поміняти + вичитувати форуми – думаю проблема не поодинока…. а ти взагалі як ставишся до “захоплення” чоловіка – не шкода що він свій час(наприклад 40год) приділяє НЕ тобі?

 3. є ще один залізний аргумент на користь ліцензійних ігор – справжній фанат серії не може дозволити собі грати обрізану крекнуту версію. Ну це як …як все життя їздити на чужих прокатних лижах, хочеться ж свої, щоб все по-справжньому! :)

  а щодо захоплень – то не варто занадто обмежувати один одного. зрештою, якщо він щасливий, коли бавиться свої забавки – то і я задоволена.
  плюс я теж претендую на вільний час для моїх захоплень… так що все взаємно!

 4. ви купили дійсно ліцензійну гру? якщо так то знімаю свою пропозицію, я теж чесно кажучи прихильних ліцензованих компакт дисків, але знайти їх у нас (принаймі в Тернополі) не реально, тому качаю з нету (і скачані ігри/фільми/програми є досить хорошої версії).
  Я взагалі великий фанат The Sims 2, роки два тому підсіла, шукала в Тернополі нормальні ліцензійні диски, такі щоб аддони йшли всі разом, а не тільки по одному (а так і ставалося, якщо ставити гру з піратського диску). потім знайшла в неті де можна скачати. повністю задоволена :)

 5. а на рахунок захоплень, погоджуюся із chris, треба давати один одному свободу. та й коли половинка чимось улюбленим займається, ми в свою чергу, теж маємо час зайнятися улюбленою справою ;)

 6. Щоб грати нормальні забавки треба мати cuttin’edge комп ))
  То апрірорі. Ти можеш грати і на чомусь посередньому і навіть ловити від того якийсь кайф. Але це ніби посередня екранізація ахуєнної книжки. Шариш?

 7. 2letrodectus: ми диски через інтернет купуємо, так що з ліцензійними версіями напрягів німа.

  2infinity: Сашок, я то шарю.. але техніка морально старіє набагато швидше ніж хотілося б… а стаціонарний комп в нас дома (крім двох лептопів на кожен ніс) – тільки заради ігор і стоїть… :)

 8. ну все. сили терпіти нема, ми в процесі покупки нового компа! так що оголошення знімається з порядку денного! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)