Praktiker у Львові

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Я взагалі не любитель шоппінгу в класичному значенні цього слова, але є магазини, по яких ніколи не відмовлюсь прогулятись. Серед них, безперечно, будівельні супермаркети; повні різноманітних речей для дому – від найменшого шурупчика, інструментів, дошок, шпалер і до меблів, камінів і навіть готових саун чи садових альтанок. Розглядаючи всі ці різнокольорові штучки, запчастини і матеріали мимоволі починаєш вигадувати, де б ти припасував їх в своєму гніздечку.

Скажемо так, якби ремонт складався лише з цього процесу підбору, обговорення і покупки різних домашніх речей, то я б не проти, щоб ремонт тривав якомога довше :)

praktikerТому приємно було почути про відкриття ще одного “домашнього магазину” у Львові – супермаркету від німецької мережі Praktiker, який ми заціняли на цих вихідних.

Отже, все по-порядку. Розміщений трохи далекувато, вкінці Стрийської, в Сокільниках. Зате нормальна стоянка з двома виїздами (навідміну від завжди забитої машинами “Нової лінії”). Всередині досить просторо і приємно, середньої, як для будівельного супермаркету, площі. Асортимент різноманітний, але, боюсь, коли доводиться вибирати щось конкретне, вибір не такий і великий. Здивували “вкраплення” дивних товарів, наприклад електричних чайників та велосипедів (ну хто купує велосипед в такому місці??!), а на касі, замість всякої будівельної дрібноти – “Кола” і жуйки.

Серед сильних сторін – широкий вибір дерев’яних дошок (чоловік зацінив), інструментів для саду, насосів та інших дивних механізмів (хоч я і не в курсі для чого вони :)). З приємного: є килими, штори, меблі (навіть один плетений комодик сподобався), цікаві лампи, картини. А от шпалерів, плитки та інших земних речей – вибір не великий.

Загальне враження – непогано, але до улюбленого “Епіцентру” (нашого другого дому :)) явно недотягує – розмах і вибір не той.

Хоча з іншої сторони – завітати в ще одне альтернативне місце завжди корисно. Цього разу ми, наприклад, напрочуд вдало закупилися анти-рамами для фотографій, за смішними цінами (а в “Епіцентрі” їх давно не завозили..).

p.s. Ну і ще, з точки зору ІТ-спеціаліста звернула увагу на їхній софт на касах – мабуть, не наш, можливо, німецького пошиву. Є прикольна опція – фотографії гривневих банкнот і монет різного номіналу – можна скоренько, на один клац, вказати якою купюрою розрахувався покупець :)

А от сайт, наразі, практично не готовий, але, думаю скоро пофіксають – все таки німці! :))

1 коментар до “Praktiker у Львові

  1. обожнюю шопінг у епіцентрі :) це у нас вже скоро стане сімейною традицією – раз на місяць туди на пів дня за покупками :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)