жіночі дефекти

Оприлюднено Оприлюднено в Моя робота

Коли я проводжу співбесіди з людьми, то часто ставлю таке провокаційне питання: Як ти оцінюєш свої сильні та слабкі сторони? (в даному контексті – яко працівника).

І не лише для того,  щоб почути, власне, саму відповідь, але й для того, щоб зрозуміти чи людина, впринципі, вміє подивитися на себе “зі сторони”, і чи є якості, які вона прагне в собі розвинути, чи покращити.

Якби мене запитали аналогічне питання, то я б, мабуть, до своїх сильних сторін віднесла вміння невимушено спілкуватися з людьми, здатність швидко схоплювати нове, певні задатки до творчого мислення.

А от до слабких сторін, серед всього іншого,  потрапили б мої споконвічні “жіночі дефекти” – емоційність і, як наслідок,  схильність до імпульсивних рішень в деяких ситуаціях; невміння залишати роботу в офісі; звичка брати робочі проблеми до серця і до голови.

woman-emotion

Ось і сьогодні – знов наламала дров на хвилі емоцій. Холоднокровна логічна половина мене навіть не встигла рипнутись, як “жіночі дефекти” взяли верх. А тепер лежу вдома на дивані і не можу викинути тих робочих справ з голови, по десять раз обдумую як треба було поступити краще…

Цікаво, чи взагалі можливо побороти ці слабкості? Чи, може, всі ці стереотипи про жінок (анекдотичні жінка за кермом, жінка на керівній посаді, жінка політик) таки мають в собі долю правди?

(навіть не вірю, що я це написала! я!!!- борець проти стереотипів про жінок!!! :))

Одним словом, дівчата/жінки! якщо в когось є рецепти лікування – буде дуже цікаво послухати!

Поширюй позитив далі:

12 коментарів до “жіночі дефекти

 1. головне не зациклюватися. бо саме лікування, то і є зациклення – ти знову береш то до голови.

  Всі помиляються не залежно від статі. треба рухатися далі і робити свою роботу.

 2. погоджуюсь з Миколкою – не зациклюйся. а щоб уникнути цього вставай з дивану і займися тим що загрузить твій CPU на 100% – навіть не буде часу на такі дурниці. Малювалки в тебе найкраще виходять – мож спробуєш намалювати щось?

  п.с. а що там зі статусом “жінка за кермом” – а?

 3. дівчата/жінки таки відгукнулися з порадами! :D

  Дякую народ. Здається Алекс правий – найкращий спосіб перестати перейматися чимось – почати перейматись чимось іншим :))))

  А жінка за кермом – в процесі… думаю за декілька тижнів можна пересідати на сімейний автомобіль ;)

 4. >дівчата/жінки таки відгукнулися з порадами! :D
  та от я те ж саме подумав :D

  а хто там крайній в черзі на атракціон “Христя за рулем”? мож нарешті покатаєш?:)

 5. мій татик зараз також згадує як водити машину. наразі з ним їздити дуже страшно.. підозрюю, що зі мною – тим більше! :)

 6. Ну навіть не знаю, спірне питання. Часом чую думку, що жінки за кермом акуратніші. Знаю також, що не всіх це стосується, так само як і водіїв – чоловіків, не всі вони їздять впевнено і вміло, про відсоткове співвідношення вже не знаю, досліджень не робила. А стосовно керівної посади чи політичної діяльності, то люди роками вчаться контролювати свої ємоції і висловлюватись проавильно, незалежно від статі. Думаю лише одиниці мають такі вроджені таланти.

 7. “дівчата/жінки таки відгукнулися з порадами! :D”
  Хтів написати зразу відповідь, але якось це мене стримало. Тепер можна.

  Останім часом я поччав робити одну корисну річ яка мені помагає. По завершеню 8 робочих годин. Я всатю і йду додому, і більше про роботу не згадую до того як зайду в офіс. Дуже помагає ;) не хочу щоб робота була мені другим домом. Дім я вже маю, і вдома я проводжу занадто мало часу, щоб ще його використовувати для думок про роботу. Робота це лише засіб для існування, і не більше.

 8. емоційність та схильність до імпульсивних рішень — то не суто жіночі проблеми. то особливість темпераменту, ти так збудована, такою тебе створено. крапка. (добре, з комою) звісно, контролювати тра’ і всьо такоє.
  а стереотипи про жінок, на моє глибоке імхо, пов’язані не стільки з емоційністю, скільки з нехарактерною для жінки роллю не бути захищеною. в природі жінки є потреба відчувати захист, а ситуація “за кермом”, “у владі”, “на посаді” бачиться як така, що задоволенню цієї потреби заважає (чи навпаки). звісно, я не ставлю під сумнів правомірність перебування жінки у таких ситуаціях і її ефективність, просто це моє бачення причин глузування/стереотипів.

 9. п.с. сьогодні ХР вкотре показала наскільки сильні її сильні сторони – продовжуй їх розвивати ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)