Флешмоб: візьми собі шматочок щастя

Оприлюднено Оприлюднено в Дарую!, Посміхайки

Сьогодні в мене був максимально-прогулянково-насичений день. Хочеться взяти все можливе від цього довгожданного “бабиного літа” – нагулятись, назустрічатись з друзями, вдосталь натішитись лагідними теплими днями. І навіть, якщо день не складається як заплановано, витиснути з нього побільше позитиву. Сьогодні було саме так – всі попередні плани не здійснились, зате здійснилось багато хорошого наперед-непланованого – зустріч з Kat; чай в кабінеті діда; випробування кімнати “матері і дитини” в “Антошці” в компанії веселих мамусь; посиденьки зі старим шкільним другом; та багато всього іншого…

А ще зовсім експромтна участь в позитивному флешмобі анонімних оголошень з блогу “Это интересно” (за яким віднедавна слідкую. Справді цікаво! :)). Прочитала, практично, перед самим виходом з дому, відразу захотілось приєднатись. Нашвидкоруч переклала-роздрукувала оголошення, а розрізАли з Ксенькою вже на площі Ринок, біля Діани, за кружечкою капучіно.

А потім то тут-то там розвішували по дорозі. І кльово так було, байдуже, що не було кому скласти компанію, ми собі мали свою невеличку місію, а не просто так вештались центром Львова :)

Не знаю, чи багатьом людям ці папірці подарують усмішку (чоловік мій, наприклад, сприйняв всю затію без особливого ентузіазму), а мені особисто вони принесли неабияке задоволення (а вам як ідея? подобається?).

На випадок, якщо хтось ще хоче приєднатись до акції – ось мій український переклад оригінальних шаблонів:

Ну, і банер оригінального допису про запуск флешмобу:

Гарного всім тижня! :)

 

11 коментарів до “Флешмоб: візьми собі шматочок щастя

 1. крутезно!! давно хотіла щось таке спробувати, твої шаблони збережу і маю надію, що найближчим часом це трапиться. відзвітую!:)

  молодчинка:) я ЗА такі штуки (yes)

 2. ой, хочу хочу хочу! в пятницю будем гуляти, то може вдасться десь таке наклеїти!
  головне, щоб не сприйняли за псування міського майна :D

  1. Ну, я більшість на місця для оголошень чіпала, хоч деякі і в “неположених” місцях присобачила – каюсь.. :) ну принаймні їх без проблем відчепити можна, я на скотч причіпала..

 3. Так здорово, что Вы сделали объявления на родном языке!Разрешите воспользоваться Вашими формами листовок? А то мы на русском уже делали и очень хотим еще и на украинском!))) Спасибо!

 4. Ой! Бачу ми не одні постарались перекласти українською)))
  Шкода, що раніше до Вас не заглянула… Скористалась би готовими…

  Ви – молодці!!! Додали свого неповторного настрою у самому серці Львова! (yes)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)