Теплі історії до кави

Оприлюднено Оприлюднено в Клуб оптимістів, Огляди книжок

Хочу щиро порекомендувати всім книжку-пігулку, книжку-грілку, книжку-заспокійливе – “Теплі історії до кави” авторства Надійки Гербіш.

Я особисто натрапила на неї чисто випадково, в один з ранніх-ранків, коли у центрі Львова ще зачинено все, окрім книгарень і кав’ярень. Книжечка принадно стояла на полиці в книгарні “Є”, я перечитала декілька сторінок і відразу ж придбала :) Потім дегустувала історії вже з кавою, в кав’ярні.. :)  і страшенно тішилась своїх мега-знахідці.

В книжечці зібрані коротенькі оповідання, на сторінку-дві, про різну-всячину. Всі теплі і світлі, як і обіцяють в назві :)   Але подвійно приємно було відкрити лінк на Живий Журнал авторки (був доречно вказаний вкінці книги), і зазирнути в її світ – такий же теплий, як і книга.  Спробуйте :) і книгу, і ЖЖ! :)

Зараз “Теплі історії” в мене завжди під рукою. Особливо, коли не спиться, або коли самотньо (чоловічок мій в відрядженні зараз). Приємно все таки, що є на світі люди, яким так добре вдається ділитись теплом з іншими….

p.s. Авторку заочно додаю до клубу оптимістів!

8 коментарів до “Теплі історії до кави

 1. Дякую дуже за наводку!
  Бо останнім часом крім Ремарка шось нічо не йде….
  Плюс класна ідея для милого несподіваного подарунку хорошим людям (mmm)

 2. авторку обовязково в клуб оптимістів))
  Ось я зробила величезну помилку, занадто швидко книгу прочитала, треба було розтягнути задоволення. Тепер перечитую блог художниці)

 3. Це те, що допомагало мені пережити 2 тижні в лікарні де нема ні інтернету ні телевізора, і враження, що відрізаний від світу зовсім.
  Знаю Надійку вже давно, неймовірна людина просто!!!!! (sun)

 4. чудова книжка. купила її перед осінніми відвідинами Львова під час кавового фестивалю. читаю маленькими порціями. боюсь передозування задоволенням))

 5. Ну, я й не сумнівалась що така гарна книжечка особливої реклами не потребує – он скільки вже в Надійки читачів! :)

  п.с. А бачили, що авторка вирішила зібрати колекцію фотографій читачів з книжкою? Поки що охочих небагато виявилось, приєднуйтесь дівчата, зробимо приємне людині :)
  http://hudozhnytsya.livejournal.com/298019.html

 6. ой, я на ту книжку вже давно намилилася! от приїдемо за місяць до Львова, я зразу по Пасці по книгарнях))) історії до кави і до шоколаду перші в списку)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)