Короткометражки!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Для тих, хто любить короткометражні фільми, але досі не підписався на розсилку Wizz-Art-у (організація, що регулярно влаштовує покази фільмів та мультфільмів в Палаці мистецтв на Коперніка), дублюю анонс:

Скандинавія!

Повна програма вечора тут

Поширюй позитив далі:

8 коментарів до “Короткометражки!

 1. Нам зараз не випадає ходити на такі заходи, але я часом переглядаю програмі і шукаю на ютюбі ці короткометражки, в основному знаходжу і дивлюсь, часом парвда проблема з перекладом, якщо не англомовна короткометражка.

  Доречі про Матіаса(остання в програмі) я вже десь бачив.

 2. Ну так, але це як участь в конференції VS перегляд записів звідти.
  Якщо вже поїхав на конференцію – то все почув/побачив. А якщо не поїхав – то навіть при великому бажанні, знайти час на перегляд всього самостійно на практиці виявляється дуже важко….

  Зате при перегляді з перших хвилин можна визначити для себе – цікаво чи не цікаво, і дивитися тільки те, що цікаво! :)

 3. Уявляєте? Я так і не потрапила на перегляд! Виявляється Wizz-Art став надпопулярним, відколи я була на показі востаннє… Прийшла ввечері, як завжди, на місці купити квитки – а квитки закінчились :-o

  Постояли трошки в черзі, а потім довелось піти.. :-?

  Таки варіант “подивитись в інтернеті” – непоганий. Принайнмні знаєш точно, що на твоє місце на дивані вдома ніхто не претендує :D

 4. Хех, а я прийшов десь коло шостої, щоб на місці взнати що до чого. Як виявилося недарма :) Показ сподобався, але холодно було :-?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)