Один день з життя парного розробника

Оприлюднено Оприлюднено в Моя робота

Мабуть всі чули про поняття парного програмування (pair programming)? Так от, сьогодні в мене була унікальна можливість спробувати цю штуку на собі!

pair-programming

Ні-ні, я не писала код, ми з колегою розробляли модель нашого віртуального проекту і будували таблички для розрахунків моделі в Excel. Наваяли шось 9 табіків, купу звідних таблиц і складних lookup-формул.

По ходу справи доводилось багато раз “дебагати”, бо, то тут то там, вилазили неймовірні цифри. Прогнали десь п’ять сценаріїв розвитку подій – за кожним разом виявляючи нові неточності і дефекти. Деякі з складних багів загнали в список known issues і обмеження моделі – подумаємо над тим завтра. Пробували місцямии підчищати обчислення, і натикалися на всім відомі граблі “рефакторингу” – порухав в одному місці, а все перестало працювати. Одним словом, займалися повноцінною розробкою, і до кінця дня навіть отримали більш-менш робочу версію! :)

Причому, як я вже сказала, все робили в парі – я клікала і тайпала, а Наталя мене виправляла і підказувала по ходу. Часом ми разом дружно стакались на чомусь, але зрештою знаходили вирішення проблеми.

Коротше, я страшенно нами пишаюсь – сьогоднішній день був супер-продуктивний. Зокрема і тому, що дві голови краще ніж одна, і таки є щось у цій ідеї парного девелопменту.

Залишилося ще трохи попрацювати з цифрами, трохи ускладнити модель всякими “несподіванками” які чекатимуть на гравців по ходу (типу форсмажорних обставин, або вибриків клієнта), а також попрацювати над “інтерфейсом” програми – придумати як би симпатичніше відображати результати, і все таке.

Вже не терпиться провести першу “калібровочну” гру, щоб перевірити наскільки збалансовані параметри нашої моделі. А там дивись і до серйозних змагань будемо готові – я планую запросити побавитися не тільки тестерів, але й девелоперів і навіть крутих манагерів.

Хееех. А як провели день ви? :)

Поширюй позитив далі:

2 коментарі до “Один день з життя парного розробника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)