Пакуємось в дорогу!

Оприлюднено Оприлюднено в Подорожі

Ще одна ідея онлайн сервісу! :)   Придумала, коли востаннє пакувалася в дорогу.

get-packed
До слова, пакуюся в нашій сім’ї саме я, мій чоловік просто терпіти не може пакувати речі в дорогу. А в мене проблем з цим нема, бо я собі наперед завжди пишу список за стандартною схемою і по списку спокійненько складаюся. Пригадую, коли в студентські часи їздила в гори, то наплечник завжди складала зранку,  в останній момент, перед тим як виходити. Але чітко по списку – без жодних нервів чи переживань щось забути  …головне, щоб список був! :)

Так от, писала я (вже вкотре) свій майже стандартний дорожний список і подумала про себе, що було б добре цей процес оптимізувати. Зробити собі один master-list всеможливих речей, які можуть знадобитись в дорозі, і використовувати його для всіх поїздок, зі незначними змінами залежно від контексту. А ще краще зробити собі customized набори “На лижі”, “Активний вікенд”, “Шашлики”, “Літня відпустка”, “В похід”, “Рибалка”, “На дачу до Альоші” :), і так далі.

Можна було б зробити цілий сайт getpacked.com, де розшарити свої дорожні списки. А ще дати можливість людям створювати свої списки, або змінювати існуючі. Може б хтось написав список “Вперед аквалангісти”, або “Список дальнобійника”, або “Гастролі балерини” :)… І можна було б ділитися порадами як краще спакувати речі, як зробити щоб продукти в дорозі не зіпсулись, які валізи зараз в моді, які гаджети можна придбати для комфортної подорожі автобусом, і скільки кілограм можна провозити безкоштовно в літаку…

І на тому сайті був би обов’язково окремий розділ для гірського туризму – бо там особливо багато всяких “тріків” практичних, типу- залити сірники воском, щоб не промокали; або поварити черевики в смальці :); або про те, як вибрати легкі, але водночас поживні продукти…

І може б потім до того сайту приєдналися бувалі караванери з їхніми мандрівними сім’ями, і теж відкрили б свій форум і свої дорожні списки…  І ще байкери, яких завжди кличе в дорогу – так! там точно був би “Список Байкера” :)..

І народ би собі друкував готові списки, і не парився  …і навіть мій чоловік полюбив би складати речі!! :)

Таке я собі нафантазувала перед сном, тримаючи в руках свій стандартний дорожний список..
А як складаєте речі ви?  :)

5 коментарів до “Пакуємось в дорогу!

  1. Шо я можу сказати )))))), я теж завжди писав список, а потім по ньому зносив всі речі в одну купу, і вже коли все в купі сладав в броцака, або баул.

    Нарахунок онлайн списків…Хе, в мене таке вже є і то давно. Списки тримаю в Гугл докс, легко мейнтенити з будьякого місця. В мене є списки, “на лижі”, “велопохід”, “велопохід вихідного дня”.

    Нарахунок сайту ідея кльова.

    Ану признавайся куди зібрались?

  2. О, ну раз гуглодоки є, тоді клич простий – “Списки в маси” :) шаримось, коротше :)

    А збираємося ми на моря, в Хорватію.. правда є ньюанси з добиранням.. сподіваюся все владнається :/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)