Проект 365 – тиждень 5й

Оприлюднено Оприлюднено в Проект 365

Початок минулого тижня вже зовсім не пригадую.. залишилась тільки фотографія вечірнього туману по дорозі з роботи додому :)

0126

Одна з найбільших новин – ми нарешті купили нові комплектуючі для нашого ігрового компа, а отже проблему з GTA вирішенo!! :)

0127

Ходили в гості до наших хороших друзів, яких ми давно-давно не бачили  ..і з якими, зрештою, надумали разом з’їздити на лижі (див. фотки з вихідних)

0128

На роботі я провела свій перший тренінг Customer communication англійською мовою, трохи хвилювалась, але, врезультаті, вийшло ніби непогано.

0129

А ще ми з vedeney-ем організували кумедне нагородження переможців конкурсу скріншотів з XSS-ами i SQL injection-ами: з піратсько-хакерською атрибутикою і стрільбами на іграшкових пістолях.

0130

Суботнє катання на Буковелі вдалось на всі 100% – гарна погода, хороше покриття, швидкі спуски з нашими друзяками-бордерами, а ввечері – смачна вечеря по-гуцульськи і карпатська банька.

0131

А неділя – почалася десь в годині 10 з ось-такого краєвиду в нашому вікні :)

0201

Проект 365 – це спроба зробити відбиток цілого року життя, склавши докупки по одній фотографії кожного дня року. Сподіваюся, вкінці 2009 в мене вийде непогана різнокольорова історія! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)